Webforb | Modul rezervačného systému

MODUL REZERVAČNÉHO SYSTÉMU

webforb.com - Webové stránky pre váš biznis

Vaša webová stránka zriadená cez systém Webforb môže obsahovať modul Rezervačného systému. Ako administrátor stránky prv do systému jednoducho pridáte služby ktoré poskytujete. Každá služba môže mať okrem názvu i popis. Nastavíte jej čas trvania a priradíte na pracovisko. Pracoviská si definujete taktiež sami a v ľubovoľnom počte.

Pracovisko v prípade kaderníctva je konkrétne kreslo, v prípade autoservisu konkrétne státie, v prípade solárneho štúdia konkrétne solárne zariadenie, a tak podobne. Jedna služba môže byť priradená na viacero pracovísk.

Zákazník, ktorý sa chce k vám objednať, si na vašej stránke prv vyberie požadovanú službu. Systém automaticky skontroluje všetky pracoviská na ktorých sa daná služba vykonáva a ponúkne voľné termíny.

Zákazník sa môže objednať i bez registrácie. Stačí ak vyplní iba mail, ktorý je vždy povinný. Ak sa však zaregistruje, môže svoje rezervácie spravovať v rámci svojho profilu po prihlásení sa na web. Registráciu zákazníka môže vykonať i správca stránky. Stačí ho pridať do modulu Klienti.

Pred termínom rezervácie klient dostane notifikáciu mailom. Do budúcna pripravujeme i notifikácie formou SMSkami.

V prípade ďalšich otázok, ozvyte sa nám prosím cez info@webforb.com.